Specializuotos kalbos kursai

Valstybės institucijų kalbų centras organizuoja specializuotos anglų (verslo, teisės, medicinos, bankų, finansų, ir t. t.) kalbos programas. Mūsų institucija Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministro įsakymu yra įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą, todėl mums suteikta galimybė mokyti ne tik privačius asmenis bei organizacijas, bet ir valstybės tarnautojus.

VIKC rengia įmonių, institucijų vadovų ir darbuotojų mokymus pagal specialias, tik Jums parengtas programas. Prieš pradėdami mokymus, mes atliekame testavimą (jeigu kalbos buvo mokytasi anksčiau) ir Jūsų darbuotojų bei administracijos poreikių analizę. Tuomet, atsižvelgdami į rezultatus bei poreikius, parengiame specialią programą.

Užsiėmimų trukmę, laiką ir intensyvumą deriname su Jumis. Mūsų dėstytojai turi galimybę atvykti į Jūsų biurą arba kviečiame Jus atvykti į mūsų klases. Įmonių darbuotojus mokome tiek vidinėse (vien organizacijų darbuotojų) grupėse, tiek išorinėse (prisijungiant prie VIKC patalpose vykstančių mokymų) grupėse, rengiame individualius mokymus.

Karantino metu visi kursai vyksta nuotoliniu būdu.

VIKC patalpose organizuojami anglų kalbos kursai tinkami visiems norintiems mokytis nuosekliai ar tobulinti jau įgytas anglų kalbos žinias. Į grupes suskirstome pagal anglų kalbos mokėjimo lygį, kuris nustatomas atlikus kalbos mokėjimo lygio nustatymo testą.

40 ak. val. anglų kalbos užsiėmimai dažniausiai vyksta 2 kartus per savaitę po 2 ak. val. jums patogiu laiku. Grupės dydis anglų kalbos pamokos metu – nuo 6 iki 10 dalyvių.

Specializuotos kalbos mokymo(si) programos kaina grupėje derinama kiekvienu atveju atskirai.

Kalbos mokėjimo lygio nustatymo testas organizuojamas kiekvieną penktadienį 14 val. (registruotis nereikia) arba, jei negalite tuo laiku, kitu Jums patogiu laiku (prašome paskambinti ir susitarti tel. +370 655 47185 arba parašyti asterija@vikc.lt)

Kurso trukmė

40 ak. val.

Kaina

Derinama kiekvienu atveju atskirai

Tvarkaraštis

2 kartus per savaitę po 2 ak. val. jums patogiu laiku

Lygio nustatymo testas

Kiekvieną penktadienį 14 val.

Kontaktai

Mob.tel. +370 655 47185
asterija@vikc.lt