Parengiamieji IELTS kursai

IELTS (International English Language Testing System) egzaminas sukurtas norint įvertinti žmonių, ketinančių dirbti ar/ir studijuoti užsienyje, anglų kalbos žinias. IELTS – vienas populiariausių egzaminų, kuris yra pripažįstamas Europos šalyse bei JAV. Akademinis IELTS modulis, nepanašus į kitus kalbų testus, nes yra orientuotas į akademinę kalbą, reikalingą studijoms. Egzaminas susideda iš keturių dalių: klausymo (30 minučių), skaitymo (60 minučių), rašymo (60 minučių) ir kalbėjimo (apie 15 minučių). Prieš pradedant ruoštis egzaminui būtina žinoti kokio balo (nuo 1-9) reikalauja mokymo įstaiga ar darbdavys. Egzamino rezultatas galioja 2 metus.

Valstybės institucijų kalbų centras organizuoja paruošiamuosius kursus IELTS egzaminui laikyti. IELTS parengiamųjų kursų trukmė – 40 ak. val. Standartinio kurso intensyvumas: du kartai per savaitę po 2 ak. val. Egzaminui ruošiame ir individualiai, tuomet užsiėmimų trukmę, laiką ir intensyvumą deriname su Jumis.

Kursų metu lavinamos visos kalbinės veiklos rūšys: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Paskaitų metu supažindinsime Jus su egzamino reikalavimais, turiniu, gilinsime jau turimas bendrinės anglų kalbos žinias, atliksime daug praktinių žodyno, kalbėjimo bei rašymo užduočių. Praktiniai testai padės Jums artimiau susipažinti su testo formatu, užduočių tipais bei įveikti jaudulį prieš egzaminą.

IELTS parengiamuosius kursus VIKC veda profesionalūs ir kvalifikuoti dėstytojai, kurių specializacijos sritis – ruošimas akademiniams egzaminams. VIKC dirbantys dėstytojai yra baigę specialius Britų Tarybos ir kitų institucijų organizuojamus kursus, skirtus specialistams, ruošiantiems IELTS egzaminui. Paskaitų laikas išnaudojamas efektyviai, mokymas yra sistemingas ir nuoseklus, atmosfera skatina tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Kalbos mokėjimo lygio nustatymo testas organizuojamas kiekvieną penktadienį 14 val. (registruotis nereikia) arba, jei negalite tuo laiku, kitu Jums patogiu laiku (prašome paskambinti ir susitarti tel. +370 655 47185 arba parašyti asterija@vikc.lt).

Kurso trukmė

40 ak. val.

Kaina mokantis grupėje

180€ vienam asmeniui grupėje

Kaina mokantis individualiai

22€ / 1 ak. val.

Tvarkaraštis

2 kartus per savaitę po 2 ak. val. jums patogiu laiku

Lygio nustatymo testas

Kiekvieną penktadienį 14 val.

Kontaktai

Mob.tel. +370 655 47185
asterija@vikc.lt