Kviečiame mokytojus stiprinti skaitmenines kompetencijas 40 ak. val. nuotolinėje programoje „Technologijos ir klasė 2023” su JK IT ekspertais!

31/12/2022

Kviečiame mokytojus stiprinti skaitmenines kompetencijas 40 ak. val. nuotolinėje programoje „Technologijos ir klasė 2023” su JK IT ekspertais!
https://youtu.be/gaWxL5h-B3Q

PROGRAMA

1 internetinė sesija:

Jūs turite galią: technologijos ir vertinimas: praktiniai įrankiai ir metodai, skirti panaudoti informacinių technologijų galią, siekiant įvertinti savo mokinius ir pagerinti jų pažangą

Šiame internetiniame seminare Joe Dale parodys, kaip įvairios įvairiose platformose naudojamos priemonės gali skatinti bendradarbiavimą, savarankišką mokymąsi, paieškos praktiką ir vertinimo galimybes įvairiuose mokymo kontekstuose. Joe parodys, kaip lengva tikslingai tobulinti mokymąsi naudojant įvairius įrankius, leidžiančius besimokantiesiems lengvai praktikuotis, apmąstyti ir dalytis rezultatais.

2 internetinė sesija:

Įtraukusis ugdymas naudojant technologijas

Šiame vebinare Joe Dale išnagrinės daugybę įrankių, padedančių visiems besimokantiems mokytis.

Sesijos planas:

  • „Naturalreader“ naršyklėje „Chrome“ ir „iOS“.
  • „Sak Selection“ sistemoje „iOS“.
  • Svetainėse naudokite įtraukiantį skaitytuvą
  • Helperbird, skirta „Chrome“ ir „Google“ dokumentams
  • Microsoft Lens darbalapių skaitmeninimui
  • „Google Keep“ ir „PhotoScan“.
  • Word + įtrauktas skaitytojas. 
  • Internetinis diktofonas + Generuokite nuorašą programoje „Word“.
  • Rašymas balsu dokumentuose ir diktavimas programoje Word
  • CC „Google“ skaidrėse
  • CC programoje „PowerPoint“ / „Slide“.
  • CC in Flip.
  • Prieinamumas „Book Creator“.

3 internetinė sesija:

Kalbų mokymasis: Kaip pradėti skraidyti?

Šioje sesijoje Esmeralda tyrinės kalbos mokymosi kelionę: didelio poveikio modeliavimo metodus, įskaitant skaitmeninius įrankius, tokius kaip „Bitmojis“, „Avatarai“, „Screenpal“, „LearningApps“, „Edpuzzle“ ir „Forms“.

4 internetinė sesija:

Žaidimo galia mokantis

Šioje sesijoje Esmeralda pateiks keletą praktinių pasiūlymų, kaip naudoti žaidimus kalbų klasėje, skatinant kritinio mąstymo įgūdžius ir bendradarbiavimą, pvz., žaidimus „Genially“ ir „Escape Rooms“, naudojant „Google Forms“ ir „Genially“.

5 internetinė sesija:

Kūrybinis etapas: manipuliavimas kalba.

Šioje sesijoje nagrinėjami naujoviški gramatikos mokymo metodai, siekiant pradėti manipuliuoti kalba, atsižvelgiant į leksikogramos metodą, ir kaip išnaudoti skaitmeninių įrankių, tokių kaip Wordwall, Flippity.net ir spinnerwheel, naudojimą, kad gramatikos mokymasis būtų smagus!

6 internetinė sesija 

Kalbos įvaldymas ir bendradarbiavimo per projektus galia

Šioje sesijoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas projektinio mokymosi kalbų klasėje pagrindimui, įskaitant tai, kaip tai padaryti naudojant skaitmeninius įrankius, tokius kaip „Flip“, „Google“ žemė, „Google“ skaidrės, avatarai ir pokalbių animatorius.

7 internetinė sesija 

Metapažinimo galia ir savarankiškas darbas: savo magiškų galių įtvirtinimas

Šioje sesijoje paaiškinamas metakognityvinės veiklos kalbos klasėje loginis pagrindas ir apžvelgiama refleksijos galia naudojant Quizizz ir Wheel of Names, taip pat naudojant Padlet ir Flip.

8 internetinė sesija:

Naudingi „Chrome“ plėtiniai kalbų mokytojams 

Šioje sesijoje bus nagrinėjami keli naudingi „Chrome“ plėtiniai, skatinantys mokymą ir mokymąsi bei mokytojų produktyvumą, įskaitant „Cluster“. Sunumeruoti skirtukai. Vienas skirtukas. Vieno paspaudimo plėtinių tvarkyklė. CLOZEit. Lengvi akcentai. Puslapio žymeklis. Jaustukų klaviatūra. Bitmoji. Screencastify. ScreenPal. Aiškumas. Vaizdo įrašo greičio valdiklis. Išjungti šviesas. Wakeletas. „QuickShare“ ekrano kopija. „Google Keep“. Nukopijuoti visus URL… 

9 internetinė sesija:

Rašinių vertinimas skaitmeniniu būdu

Šioje sesijoje bus pateikiami įvairūs praktiniai patarimai, kaip suteikti mokiniams visokeriopą grįžtamąjį ryšį naudojant ekrano transliaciją, rašytinius, garso ir vaizdo komentarus bei spausdinant balsu.

10 internetinė sesija:

Jūs ir „YouTube“: produktyvumo patarimai ir gudrybės, kaip maksimaliai išnaudoti vaizdo įrašų naudojimą mokymuisi

Šioje sesijoje bus nagrinėjami keli naudingi „YouTube“ naudojimo būdai, siekiant padidinti produktyvumą ir skatinti savarankiškumą, įskaitant idėjas apie užrašų darymą, atkūrimo greičio valdymą, subtitrų pridėjimą ir automatinį jų vertimą,  kiti patarimai ir gudrybės.

KADA?

Nuo 2023 m. kovo 6 d. 19.30

KAIP?

10 online praktinių mokymų-paskaitų Zoom platformoje pagal tvarkaraštį, vebinaras (2 ak. val.) + 2 ak. val. namų darbai – 40 ak. val.