Kviečiame anglų kalbos mokytojus į seminarą!

04/12/2019

Gerb. anglų kalbos mokytojai,

Atrodo, kad žinai visus pamokoje naudojamus metodus, bet jautiesi įstrigęs rutinoje, o mokinių pasiekimai gerėja lėtai? Gal reikia “padrėkinti” puikiai žinomą vadovėlio medžiagą kažkuo nauju?
Valstybės institucijų kalbų centras kviečia anglų kalbos mokytojus dalyvauti praktiniame kvalifikacijos tobulinimo 6 ak. val. seminare
“Creative activities requiring minimum preparation and minimum resources”
“Kūrybiškos veiklos anglų kalbos pamokoje, reikalaujančios minimalaus pasiruošimo ir resursų.

SEMINARO LEKTORĖ
Lina Fedorčenkienė
Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto dėstytoja, American English School Kauno filialo anglų kalbos mokytoja, metodinės mokomosios knygos „Speaking Exam Practice“ bendraautorė, seminarų anglų kalbos mokytojams lektorė, užsienio stažuočių dalyvė
Šiame pertekliaus laike mokytojai gali rinktis iš gausybės vadovėlių, spausdintų ir elektroninių resursų, video ir audio medžiagos. Tačiau dažnai mokytojai susiduria su problema, kad iš vadovėlio dirbti nuobodu, papildoma medžiaga yra gana vienoda ir mokinius darosi vis sunkiau ir sunkiau sudominti pamoka. Kaip „padrėkinti“ sausą medžiagą, kaip organizuoti veiklas kūrybiškai, tačiau kartu ir pedagogiškai naudingai?
Šio seminaro metu pradėsime nuo balto popieriaus lapo ir išbandysime veiklas, kaip galima kūrybiškai, tačiau ir kalbos mokymosi požiūriu naudingai, organizuoti anglų kalbos pamoką. Taip pat pademonstruosiu, kaip galima mokytis kalbėjimo, rašymo, gramatikos ir žodyno naudojant tekstą bei autentišką medžiagą internete.
Minimalios išlaidos, minimalus pasiruošimo laikas kūrybiškiems mokytojams ir kūrybiškiems mokiniams!

SEMINARO TIKSLAS:
Tobulinti ugdymo kokybę didinant mokymosi patrauklumą ir stiprinant mokinių mokymosi motyvaciją, išbandant kūrybiškumo ugdymo metodus turint minimalius išteklius.

KADA? KUR?
2019 m. gruodžio 30 d. 11.00 viešbutyje “Palangos vėtra” adresu S. Daukanto 35, Palanga.
Numatoma seminaro pabaiga 15.45 val.

Automobilio parkavimas nemokamas viešbučio aikštelėje.

Seminaro kaina dalyviui – 45 Eur už 6 akad. val. seminarą. Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27).
Kadangi vietų skaičius ribotas, išankstinė registracija yra BŪTINA. Pageidautina, kad už seminarą apmokėtumėte iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio). Jei mokykla apmokės po seminaro, prašome į seminarą atsinešti garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.
REGISTRACIJA ČIA https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeP9dYGqdbJi5oVYYE_pOo3T5FY3UQQfivx_iRLvwu1Hi7AmA/viewform

Kilus klausimų, kreipkitės + 370 655 47185 arba el. p. asterija@vikc.lt,
dėl apmokėjimo + 370 687 16303 arba el. p. vyr.finansininke@vikc.lt
Lauksime Jūsų. Prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo kolegomis.