NUOTOLINĖS pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos. Kviečiame registruotis!

29/06/2020

                           

 

Gerb. anglų kalbos ir kitų dalykų mokytojai,

Jau penktą vasarą tradiciškai mes vėl norime su Jumis susitikti  Valstybės institucijų kalbų centro ir Britų Tarybos iniciatyva, tik šįkart nuotoliniu būdu dėl priežasčių, paveikusių visą pasaulį. 

Kviečiame anglų kalbos ir kitų dalykų mokytojus, dirbančius ikimokyklinėse, priešmokyklinėse įstaigose, pradinėse, pagrindinėse, vidurinėse, profesinėse mokyklose, progimnazijose, gimnazijose, kolegijose ir universitetuose dalyvauti dviejose  pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programose „Technologijos ir klasė 2020“ ir „Mokinys skaitmeninėje klasėje 2020“ nuotoliniu būdu su baigiamąja praktine  patirties dalijimosi konferencija  „Mokytojas: Mokausi – Tobulėju – Mokau“ viešbutyje Druskininkų Grand Spa Lietuva.   

Kodėl dalyvauti nepaisant to, kad karantino metu vyko daugybė skaitmeninio  raštingumo mokymų pedagogams? 

Pirma, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atliktoje apklausoje karantino metu, kurios visa ataskaita yra čia, https://drive.google.com/file/d/1dX-qT3c-KMbHoJIAyHBg_x7ZiGP7dEKv/view, duomenys rodo, kad 50,1% Lietuvos mokytojų gali mokyti nuotoliniu būdu, tačiau jiems nuolat reikia tobulinti informacinio raštingumo įgūdžius pedagogų kvalifikacijos tobulinimo  kursuose. 

Antra, apklausos duomenimis penktadalyje Lietuvos mokyklų dirba mokytojai,  turintys tik pradinių informacijos ir ryšių technologijų įgūdžių. 

Tad siekdami aukštesnės mokytojų skaitmeninio raštingumo kompetencijos pakvietėme du ekspertus – praktikus iš Didžiosios Britanijos Keith Byne ir Joe Dale vadovauti praktinio mokymo programoms.

Šia 58  ak. val. skaitmeninio raštingumo kompetencijos tobulinimo mokant užsienio kalbų ir kitų dalykų programa siekiame, kad mokytojas ir pagalbos mokiniui specialistas įgytų ne tik žinių ir supratimo, ką tikėtina jau įgijo karantino metu vykusiuose mokymuose, bet ir praktiškai įvaldytų  gebėjimus ir nuostatas šiose skaitmeninio raštingumo kompetencijos srityse:

1. Informacijos valdymas

1.1. Naršymas, informacijos paieška ir atranka

1.2. Informacijos vertinimas

1.3. Informacijos įrašymas ir prieinamumas

2. Komunikavimas

2.1. Bendravimas pasitelkus skaitmenines technologijas

2.2. Informacijos ir turinio bendrinimas

2.3. Bendradarbiavimas internete

2.4. Tinklo etiketas

3. Skaitmeninio turinio kūrimas

3.1. Įvairių formatų turinio kūrimas pasitelkus skaitmeninę daugialypę terpę ir technologijas

3.2. Autorių teisės ir licencijos

4. Skaitmeninis mokymas ir mokymasis

4.1. Skaitmeninių išteklių naudojimas

4.2. Inovatyvus ir kūrybiškas skaitmeninių technologijų naudojimas

4.3. Mokinių skaitmeninės kompetencijos plėtojimas

4.4. Mokinių skaitmeninio raštingumo problemų sprendimas

4.5. Vertinimas

5. Skaitmeninio raštingumo problemų sprendimas

5.3. Skaitmeninio raštingumo kompetencijos tobulinimas

5.4. Profesinis tobulėjimas

 

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į ŠIAS PROGRAMAS

Technologijos ir klasė 2020, rugsėjo 2 d. – spalio 29 d.

58 ak. val. pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programa

Mokymų dalyvio mokestis: 154 Eur

SPECIALI KAINA 97 Eur Tautinių mažumų mokyklų pedagogams  

Plačiau apie programą

REGISTRACIJA

 

Mokinys skaitmeninėje klasėje 2020, rugsėjo 22 d. – spalio 30 d.

50 ak. val. pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programa

Mokymų dalyvio mokestis: 146 Eur

SPECIALI KAINA 90 Eur  Tautinių mažumų mokyklų pedagogams  

Plačiau apie programą

REGISTRACIJA

 

MOKYMŲ LEKTORIAI

Keith Byne

Prieš tapdamas mokytoju 12 metų  sėkmingai dirbo grafikos ir 3D dizaineriu. Tad jam visuomet labai svarbus  praktinis žinių panaudojimas. Jo darbas yra sutelktas į užduočių ir veiklų, skatinančių mokymąsi, kūrimą. Su Russellu Stannardu Keitas periodiškai dirbo rengdamas tokius projektus kaip knygų seriją, pavadintą „Naujoji standartinė anglų kalba“, skirtą didžiuliam Kinijos leidėjui FLTRP, kurdamas mokytojo ir mokinio knygų medžiagą.  Jis taip pat bendradarbiavo rašydamas daugialypės terpės veiklas BBC seriale „Įsitrauk į ispanų kalbą“. 2007 m. Jis pradėjo dirbti tinklapyje www.teachertrainingvideos.com, vėliau naudodamasis wix.com, sukūrė mokytojų el. aplanką. Visai neseniai jis tyrinėjo šiuolaikinių technologijų  naudojimą klasėje ir internete. Mišraus ir savarankiško mokymosi įgalinimas, „atvirkštinė“ klasė ir nuolatinis vertinimas yra jo tyrimų dalis. Kaip „Universal English S.L.“ savininkas ir direktorius Tomareso (Ispanija) akademijoje, jis yra profesionalas pradedant mokymu klasėje, mokytojų rengimu ir pasirengimu egzaminams, baigiant informacijos perdavimu tėvams ir globėjams. Jis žino ne tik tai, ką naudoti, bet ir tai, kaip tuo naudotis, todėl tuo dalinasi vesdamas nuotolinius skaitmeninio raštingumo mokymus visame pasaulyje.

Joe Dale 

Nepriklausomas kalbų konsultantas iš Jungtinės Karalystės, dirbantis  su tokiomis kompanijomis kaip  Network for Languages, ALL, Britų Taryba, BBC, Skype, Microsoft ir  The Guardian. Šešis metus vadovavo forumui TES MFL, buvęs Standartizuotų testų asociacijos kalbų vyriausiasis praktikas, nuolatinis konferencijų pranešėjas ir pripažintas technologijų ir kalbų mokymo ekspertas. Veda mokymus Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Vidurio Rytuose, Tolimuosiuose Rytuose ir Australazijoje. Buvo Ministerijos kalbų valdymo grupės nariu JK koalicinėje vyriausybėje, dirbo „Linguanet Worldwide“ projekto patarėju  „Language“ kompanijai. Sukūrė IT mokymo programas tokioms įstaigoms kaip Institut Français, ALL, Network for Languages Primary French Project Niveau Bleu, bei jo kandidatūra 2013 metais buvo pateikta nominacijai „NAACE Impact Award“. Šiuo metu Joe bendradarbiauja su 5 Europos šalimis dėl  Erasmus Plus projekto „Conflict to Cooperation“.

Laikraščio „Guardian“ straipsnyje jis buvo apibūdintas kaip  užsienio kalbų mokymo guru.

 

Kadangi vietų skaičius  ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Už mokymus prašome apmokėti iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio) iki rugsėjo 18 d. arba atsiųsti mokyklos garantinį raštą dėl apmokėjimo el. paštu vyr.finansininke@vikc.lt iki rugsėjo 18 d. Visiems užsiregistravusiems ir apmokėjusiems bus atsiųsta prisjiungimo į mokymus nuoroda per Zoom platformą. 

Registracija sėkminga tik tada, jei jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galite atsispausdinti ir apmokėti. 

Tautinių mažumų mokyklų pedagogai registruojasi bendra tvarka, tačiau papildomai prašome parašyti el.paštu asterija@vikc.lt dėl 35% nuolaidos. 

Kiekvienas mokymų dalyvis gaus  kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą,  išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27) ir turės galimybę gauti apmokėjimą už mokymus iš pedagogų kvalifikacijai skirtos mokinio krepšelio dalies.

REIKALAVIMAI

  • Darbinė mokymų kalba – anglų, todėl būtina turėti ne žemesnį kaip B1 anglų k. mokėjimo lygį pagal BEKM.

APGYVENDINIMAS viešbutyje Grand Spa Lietuva Druskininkuose

Savarankiškas, į mokymų kainą neįskaičiuotas. 

Pageidaujantiems apsistoti viešbutyje konferencijos metu, rezervuojantis su kodu „KONFERENCIJA“ bus pritaikyta  10 proc. nuolaida. Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje su kitu konferencijos dalyviu 1 asmeniui kainuos 33 Eur (pritaikius nuolaidą).

Į nakvynės kainą įeina: nakvynė pasirinktos klasės viešbutyje; pusryčiai restorane (švediškas stalas);  neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse vandens parke, treniruoklių salėje. Be papildomo mokesčio suteikiama: vieta automobiliui parkinge.

Dėl kambarių rezervacijos kreiptis į rezervacijų skyrių: el. paštu: reservation@grandspa.lt  arba telefonu: +370 (313) 51200.

Kilus klausimų dėl informacijos, kreipkitės į Asteriją mob. tel. +370 655 47185 arba el.p. asterija@vikc.lt, dėl mokėjimo kreipkitės į Lidiją mob. tel. +370 687 16303 arba el.p. vyr.finansininke@vikc.lt

Lauksime jūsų unikaliuose mokymuose su IT ir kalbos mokymo ekspertais, kur ne tik tapsite išmaniuoju mokytoju, bet ir patobulinsite bendravimo įgūdžius anglų kalba, sutiksite bendraminčių bei pasiruošite ateinantiems mokslo metams.