Kviečiame mokytojus dalyvauti nuotolinėje skaitmeninio raštingumo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programoje

28/09/2021

Kviečiame mokytojus dalyvauti  nuotolinėje skaitmeninio raštingumo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programoje

Kviečiame  įvairių dalykų mokytojus dalyvauti  nuotolinėje 50 ak. val. skaitmeninio raštingumo pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programoje „Mokinys skaitmeninėje klasėje 2021” (Student-centred Learning in the Digital Classroom 2021)

MOKYMŲ LEKTORIUSJoe Dale 

Nepriklausomas kalbų konsultantas iš Jungtinės Karalystės, dirbantis  su tokiomis kompanijomis kaip  Network for Languages, ALL, Britų Taryba, BBC, Skype, Microsoft ir  The Guardian. Šešis metus vadovavo forumui TES MFL, buvęs Standartizuotų testų asociacijos kalbų vyriausiasis praktikas, nuolatinis konferencijų pranešėjas ir pripažintas technologijų ir kalbų mokymo ekspertas. Veda mokymus Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Vidurio Rytuose, Tolimuosiuose Rytuose ir Australazijoje. Buvo Ministerijos kalbų valdymo grupės nariu JK koalicinėje vyriausybėje, dirbo „Linguanet Worldwide“ projekto patarėju  „Language“ kompanijai. Sukūrė IT mokymo programas tokioms įstaigoms kaip Institut Français, ALL, Network for Languages Primary French Project Niveau Bleu, bei jo kandidatūra 2013 metais buvo pateikta nominacijai „NAACE Impact Award“. Šiuo metu Joe bendradarbiauja su 5 Europos šalimis dėl  Erasmus Plus projekto „Conflict to Cooperation“. Laikraščio „Guardian“ straipsnyje jis buvo apibūdintas kaip  užsienio kalbų mokymo guru.

Kam skirta programa?

Ši praktinio pobūdžio programa skirta pažengusiems mokytojams, norintiems tobulinti skaitmeninio raštingumo kompetenciją, turintiems pagrindinių  ir pažengusio vartotojo interneto ir technologijų naudojimo žinių, tačiau norintiems pagilinti savo žinias principingai ir organizuotai.

MOKYMŲ METU: Išmoksite naudotis inovatyviais technologiniais įrankiais, kurie pagerins pamokos vadybą, organizaciją, mokinių mokymosi rezultatų vertinimą, grįžtamojo ryšio suteikimą, mokytojo ir tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant gerinti mokinių mokymosi rezultatus. Įgysite ir pagilinsite praktinių technologinių įgūdžius tobulinant mokinių kalbinės veiklos rūšis, mokant žodyno, gramatikos, atliekant projektinius darbus. Pagilinsite žinias apie mobilaus mokymosi galimybes ir išmoksite kurti multimodalinį mokymosi turinį. 

PROGRAMĄ rasite čia

KADA?2021 m. spalio 25 d. – lapkričio 30 d.

KAIP? – 10 online praktinių mokymų-paskaitų Zoom platformoje pagal tvarkaraštį (17.00-20.00 vebinaras (4 ak. val.) + 1 ak. val.  savarankiškas darbas individualiai arba grupėse Zoom Breakout kambariuose ) – 50 ak. val.

 Dalyviai sukurs  pamokų užduočių elektroninę knygą, naudodamiesi sesijos metu išmoktais įrankiais.  „Zoom Breakout“ kambariuose mokymų vadovas konsultuos  mokytojus atliekant užduotis, kad galėtų pritaikyti įrankius, kurių jie buvo išmokyti internetinių užsiėmimų metu.

Bus daromi įrašai, kuriuos galėsite peržiūrėti 6 mėnesius. 

MOKYMŲ DALYVIO MOKESTIS: 260 Eur

Mokymų dalyvio mokestį sudaro: 50 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo programos mokymai, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

PAŽYMĖJIMAS

Kiekvienas mokymų dalyvis gaus 50 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą,  išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27) ir turės galimybę gauti apmokėjimą už mokymus iš pedagogų kvalifikacijai skirtos mokinio krepšelio dalies.

REIKALAVIMAI – darbinė mokymų kalba – anglų, todėl būtina turėti ne žemesnį kaip B1 anglų k. mokėjimo lygį pagal BEKM.

REGISTRACIJA

Išankstinė registracija yra privaloma. Už mokymus prašome apmokėti iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio) iki spalio 24 d. arba atsiųsti mokyklos garantinį raštą dėl apmokėjimo el. paštu vyr.finansininke@vikc.lt  Visiems užsiregistravusiems ir apmokėjusiems bus atsiųsta prisjiungimo į mokymus nuoroda per Zoom platformą. 

Norėdami registruotis į mokymus, užpildykite registracijos anketą  paspaudę šią NUORODĄ. Pasirinkite seminaro pavadinimą „Mokinys skaitmeninėje klasėje 2021”.  Registracija sėkminga yra tik tada, jei jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galite atsispausdinti ir apmokėti. 

Kilus klausimų dėl informacijos kreipkitės į Asteriją mob. tel. +370 655 47185 arba el.p. asterija@vikc.lt, dėl mokėjimo kreipkitės į Lidiją mob. tel. +370 687 16303 arba el.p. vyr.finansininke@vikc.lt