Vasaros kvalifikacijos tobulinimo kursai "Technologijos ir klasė 2018"


 
Gerb. anglų kalbos mokytojai,
 
Jau trečius metus Britų Tarybos ir Valstybės institucijų kalbų centro iniciatyva maloniai kviečiame   anglų kalbos mokytojus, dirbančius pradinėse, pagrindinėse, vidurinėse, profesinėse mokyklose, progimnazijose, gimnazijose,  kolegijose ir universitetuose, 2018 m. birželio 25-29 dienomis  dalyvauti 36 ak. val. vasaros kvalifikacijos tobulinimo programoje Palangoje, poilsio ir reabilitacijos centre „Pušynas“ www.palangapusynas.lt   
 
„Technologijos ir klasė 2018”
 
MOKYMŲ LEKTORIUS 
Russell Stannard
www.teachertrainingvideos.com puslapio įkūrėjas, sulaukiantis virš 300,000 lankytojų
kiekvienais metais. Russell yra gavęs 3 apdovanojimus švietimo srityje įskaitant Britų Tarybos  ELT apdovanojimą už inovatyvias technologijas ir laikraščio The Times Aukštesnįjį „Išskirtinių inovacijų” apdovanojimą mokymo technologijų srityje. Jis yra žinomas visame pasaulyje kaip mokymosi proceso organizavimo metodo Flipped Classroom (liet. atvirkštinė klasė) ekspertas, už kurį 2017 m. buvo nominuotas Britų Tarybos ELTons apdovanojimui.  Jis yra  NILE (Norwich Institute for Education) MA TESOL programos lektorius, nuolat publikuojantis straipsnius žurnaluose The Teacher Trainer, Anglo Files ir The English Teaching Professional.
 
MOKYMŲ TIKSLAS:
·                      Tobulinti medijų ir informacinio raštingumo kompetencijas – įgyti nuostatų, gebėjimų ir žinių,  įgalinančių efektyviai naudotis medijomis ir kitais informacijos šaltiniais pamokų metu, nepriklausomai nuo naudojamų technologijų klasėje mokymo proceso organizavimui ir kasdieniam darbui
·                      Įgyti  praktinių technologinių įgūdžių mokant anglų kalbos klasėje: naudojant kompiuterius, planšetes, mobiliuosius įrenginius - tapti dar puikesniu edukacinės aplinkos „vadybininku“
·                      Patobulinti anglų kalbos komunikacines kompetencijas.
·                      Praplėsti edukacinę aplinką už tvarkaraščio ribų ir „keturių sienų“ sampratos
 
MOKYMŲ METU:
1. Išmoksite naudotis inovatyviais technologiniais įrankiais, kurie pagerins pamokos vadybą, organizaciją, mokinių mokymosi rezultatų vertinimą, grįžtamojo ryšio suteikimą, mokytojo ir tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant gerinti mokinių mokymosi rezultatus.
2. Įgysite  ir pagilinsite praktinių technologinių įgūdžių tobulinant mokinių kalbinės veiklos rūšis, mokant žodyno, gramatikos, atliekant projektinius darbus.
3. Pagilinsite žinias apie mobilaus mokymosi galimybes ir išmoksite kurti multimodalinį mokymosi turinį.
 

KUR?
Palangoje, šalia jūros esančiame poilsio ir reabilitacijos centre „Pušynas“, Žvejų 1, Palanga
http://www.palangapusynas.lt
KADA?
2018 m. birželio 25-29 dienomis
 
MOKYMŲ DALYVIO MOKESTIS:          
190 Eur.
  • Mokymų dalyvio mokestį sudaro: 36 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo kursas, maitinimas poilsio ir reabilitacijos centre „Pušynas“ (4 pusryčiai, 4 kavos pertraukos,  5 pietūs) 
PAŽYMĖJIMAS
Kiekvienas mokymų dalyvis gaus 36 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą,  išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27) ir turės galimybę gauti apmokėjimą už mokymus iš pedagogų kvalifikacijai skirtos mokinio krepšelio dalies.
 
REIKALAVIMAI
·            Dalyviui būtina turėti nešiojamąjį kompiuterį.
·            Darbinė kursų kalba – anglų, todėl būtina turėti ne žemesnį kaip B1 anglų k. mokėjimo lygį pagal BEKM
 
 
APGYVENDINIMAS
Savarankiškas. Jūsų patogumui Valstybės institucijų kalbų centro vardu esame rezervavę kambarius dviviečiuose ir triviečiuose numeriuose (10-20 Eur / asmeniui/ para) poilsio namuose „Zunda” http://www.vaikupoilsis.com/lt/zunda (Vytauto 150, Palanga, tel.  8616 57738 Rasa) ir  Palangos girininkijos poilsio namuose (Žvejų 15, Palanga, tel. 8615 82389 Irena). Dėl apgyvendinimo rezervuoti ir tartis siūlome asmeniškai su poilsio namų administratorėmis iki birželio 15 d. ir apmokėti savarankiškai. Jei reikės, bus išrašomos sąskaitos-faktūros.
 
REGISTRACIJA
Kadangi vietų skaičius labai ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Už mokymus prašome apmokėti iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio) iki birželio 22 d. arba atsiųsti mokyklos garantinį raštą dėl apmokėjimo el. paštu vyr.finansininke@vikc.lt iki birželio 22 d.
Norėdami registruotis į mokymus, užpildykite registracijos anketą  paspaudę šią nuorodą http://vikc.lt/lt/registracija-internetu-45, pasirinkite „Seminarai“ ir uždėkite varnelę šalia seminaro pavadinimo „Technologijos ir klasė 2018”.  Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galite atsispausdinti ir apmokėti.
Kilus klausimų dėl informacijos, kreipkitės į Asteriją mob. tel. +370 655 47185 arba el.p. asterija@vikc.lt, dėl mokėjimo kreipkitės į Lidiją mob. tel. +370 687 16303 arba el.p. vyr.finansininke@vikc.lt
Lauksime jūsų unikaliuose mokymuose su anglų kalbos mokymo ekspertu, kur ne tik tapsite išmaniuoju mokytoju, bet ir patobulinsite bendravimo įgūdžius anglų kalba, sutiksite bendraminčių ir pailsėsite prie jūros. 
 
 
Lauksime Jūsų. Prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo kolegomis.