Seminaras ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams apie skaitymo įgūdžių lavinimą su aktore Kristina Savickyte-Damanskiene!

Akreditacijos pažymos Nr. EV3-27
Viešoji įstaiga, buveinė – Vilniaus g. 39, LT-01119 Vilnius, tel.: (8 5) 212 0291, faksas (8 5) 212 0370,Juridinio asmens kodas 110058056,
Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre
www.vikc.lt | kalba@vikc.lt

 

Gerb. ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai,
 
Valstybės institucijų kalbų centras kviečia  ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių įstaigų pedagogus dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo 6 ak. val. seminare:
 
Skaitymo užsiėmimų organizavimas – sudominti ir įtraukti“

 
SEMINARO  LEKTORĖ

Aktorė Kristina Savickytė – Damanskienė, Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos  menų magistrė,  laisvai samdoma lektorė, studijos – dirbtuvių tėvams ir vaikams „Šilkaus pupa“ įkūrėja ir programų vadovė, renginių vedėja, Žinių radijo laidos tėvams „Tėvystės įkvėpimai“ vedėja, knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ autorė.
Sudominti vaikus knyga darosi vis sunkiau. Išlaikyti vaikų grupės dėmesį, kai tiesiog skaitoma, yra sudėtinga, nes ir tėvai susiduria su skaitymo saviems vaikams iššūkiu, o kai vaikų yra daugiau – grupės valdymas ir įtraukimas skaitymo užsiėmimuose yra sunkiai pasiekiamas. Mokymų programa suteikia pedagogui žinių ir įžvalgų rasti tinkamus raktus vaikams įtraukti į skaitymo užsiėmimą, pasitelkiant išraiškų įvairovę, temas, spontaniškumą, taip pat gebėjimo spontaniškai reaguojant į vaikų įsitraukimą laikytis numatyto plano. Programoje apžvelgiami skirtingi žanrai – pasakos, poezija, proza ir kiekvienam jų siūlomas vis kitoks vaikų įtraukimo būdas.
SEMINARO TIKSLAS:
Pasitelkiant kūrybiškumą, spontaniškumą ir išraišką skatinti mokytojus ieškoti netradicinių skaitymo užsiėmimo organizavimo būdų, interaktyviai įtraukiant vaikus.
SEMINARO  UŽDAVINIAI:
Suteikti pedagogui žinių ir konkrečių instrumentų:
  • kaip rasti naujų būdų žinomiems kūriniams pateikti
  • kaip kūrybiškai motyvuoti vaikus skaitymui.
  • kaip išnaudoti vaikų spontaniškumą, bet per daug nenukrypti nuo plano.
  • Kaip apjungti skirtingus literatūros kūrinius viename užsiėmime.
 Kaip išlaikyti vaikų dėmesį skaitymo užsiėmime.
 
SEMINARO TURINYS
  1. Grupės sutelkimo būdai – užsiėmimo pradžiai ir kritiniams momentams .
  2. Skirtingi  žanrai – skirtingi raktai skaitymo užsiėmimo organizavimui.
  3. Interaktyvus pasakos sekimas, naudojant tik sekėjo išraišką ir būdus įtraukti vaikus.
  4. Poezijos skaitymo užsiėmimas – kaip suverti skirtingus karolius ant vieno siūlo?
  5. Kūrybiškas programinių kūrinių interpretavimas
KADA? KUR?
2019 m. sausio 28 d. (pirmadienį)  13.00 val. Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus 39, Vilnius.
Seminaro pabaiga numatoma 17.15 val.
 
Seminaro kaina dalyviui – 45 Eur už 6 akad. val. seminarą.  Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27).
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Pageidautina, kad už seminarą apmokėtumėte iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio). Jei mokykla apmokės po seminaro, prašome į seminarą atsinešti garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.
 
Norėdami registruotis į seminarus, paspauskite šią nuorodą: 
http://vikc.lt/lt/registracija-internetu-45
Užpildykite registracijos anketą, pasirinkite „Seminarai“ ir pažymėkite varnele pageidaujamą seminarą. Registracija teisinga tik tada, jei į Jūsų nurodytą el. pašto adresą bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galėsite atsispausdinti.
 
Kilus klausimų, kreipkitės + 370 655 47185 arba el. p. asterija@vikc.lt , dėl apmokėjimo -
+ 370 687 16303 arba el. p. vyr.finansininke@vikc.lt
Lauksime Jūsų.  Prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo kolegomis.
Šį seminarą galima užsisakyti ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių įstaigų komandoms (seminaras gali vykti Jūsų institucijoje).