Kviečiame vokiečių k. mokytojus į seminarą "Kūrybiškumas ir aktyvumas – raktas į sėkmingą vokiečių kalbos mokymą. Šv. Velykų tematika"


 
   

Gerb. vokiečių kalbos mokytojai,

Valstybės institucijų kalbų centras ir Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija kviečia progimnazijų, gimnazijų, pagrindinių ir vidurinių mokyklų vokiečių kalbos mokytojus dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo 6 ak. val. seminare:
 
Kūrybiškumas ir aktyvumas – raktas į sėkmingą vokiečių kalbos mokymą. Šv. Velykų tematika

SEMINARO LEKTORĖ – Odeta Žakienė, Vilniaus Jėzuitų gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, Vilniaus miesto vokiečių kalbos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė;
Goethe’s instituto stipendiatė. Bendradarbiaudama su Lietuvos Goethe’s institutu veda seminarus Lietuvos vokiečių kalbos mokytojams;
pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginių lektorė Lietuvoje ir Latvijoje
Kiekvienam mokytojui labai svarbu tobulėti. Kas buvo aktualu prieš kelis metus, šiuolaikiniams moksleiviams gali nebetikti. Net ir didelę patirtį turintiems mokytojams būtina atnaujinti savo žinias, prisitaikyti prie šių dienų moksleivių poreikių, sudominti juos ir įtraukti į aktyvų mokymosi procesą.
 
Seminaro metu mokytojai išbandys įvairius darbo metodus ir užduotis, gilinsis į garsinę ir vaizdinę medžiagą, eksperimentuos, įsitrauks į aktyvų mokymąsi, turės galimybę pasidalinti su kolegomis gerąja patirtimi bei šių dienų iššūkiais, analizuos konkrečius pavyzdžius, kaip pamokose dirbti Velykų tematika.
 
Dalyviai turės galimybę seminare išbandytą medžiagą įsirašyti į savo atsineštus USB raktus.
 
KADA?
2018 m.  kovo 5 d., pirmadienį,  13 val.  
KUR? Goethe-Institut adresu Gedimino pr. 5,  Vilnius

 
Seminaro kaina dalyviui – 35 Eur už 6 akad. val. seminarą.  Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27).
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Pageidautina, kad už seminarą apmokėtumėte iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio). Jei mokykla apmokės po seminaro, prašome į seminarą atsinešti garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.
 
Norėdami registruotis į seminarus, paspauskite šią nuorodą: 
http://vikc.lt/lt/registracija-internetu-45
Užpildykite registracijos anketą, pasirinkite „Seminarai“ ir pažymėkite varnele pageidaujamą seminarą. Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galėsite atsispausdinti.
 
Kilus klausimų, kreipkitės + 370 655 47185 arba el. p. asterija@vikc.lt , dėl apmokėjimo -
+ 370 687 16303 arba el. p. vyr.finansininke@vikc.lt
 
Lauksime Jūsų. Prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo kolegomis.