Kviečiame anglų kalbos mokytojus į seminarą „Teaching English Speaking Skills for Exams and for Life/ Anglų kalbos kalbėjimo įgūdžio mokymas egzaminams ir gyvenimui


 
Gerb. anglų kalbos mokytojai,
Valstybės institucijų kalbų centras kviečia  anglų kalbos mokytojus dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo 6 ak. val. seminare:
 
Teaching English Speaking Skills for Exams and for Life/ Anglų kalbos kalbėjimo įgūdžio mokymas egzaminams ir gyvenimui "

 
SEMINARO  LEKTORĖ


Lina Fedorčenkienė, Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto dėstytoja,  American English School Kauno filialo anglų kalbos mokytoja, sukaupusi ilgametę tarptautinių ir valstybinių anglų kalbos egzaminų rengimo ir vertinimo patirtį, metodinės mokomosios knygos „Speaking Exam Practice“ bendraautorė,  seminarų anglų kalbos mokytojams lektorė
Tik prieš kelis metus kalbėjimas tapo balais vertinama dalimi anglų kalbos egzamine. Šis svarbus žingsnis privertė mokytojus naujai pažvelgti į kalbėjimo užduočių aktualumą bei šio įgūdžio lavinimą. Taip pat iškilo klausimas, ar įvairialypės kūrybiškos kalbėjimo užduotys padės mokiniams pasirengti kalbėjimo egzaminui, ar labiau vertėtų susikoncentruoti į egzaminų formato monologus ir dialogus. Kita vertus, ar gerai egzaminams pasiruošęs mokinys gebės sklandžiai bendrauti realiame gyvenime?
Mokymų metu aptarsime problemas, kurios iškyla kalbant anglų kalba ir pateiksiu galimus šių problemų sprendimo būdus. Taip pat apžvelgsime esamą spausdintą bei autentišką medžiagą internete, kurią galima naudoti kalbėjimo užduotims atlikti bei praktiškai išbandysime kūrybiškas veiklas, naudingas ne tik rengiantis kalbėjimo egzaminui, bet ir tobulinant kalbėjimo įgūdį, naudojamą realiame gyvenime už mokyklos ribų.
 
SEMINARO TIKSLAS:
Pasidalinti gerąja praktika ir idėjomis, kaip pagerinti kalbėjimo įgūdžius vyresniųjų klasių mokiniams ne tik besirengiantiems laikyti anglų kalbos egzaminus, bet ir norintiems laisvai kalbėti anglų kalba už mokyklos ribų.
 
SEMINARO  UŽDAVINIAI:
1. Aptarti pagrindines problemas, kurios iškyla kalbant angliškai, bei aptarti galimus jų sprendimo būdus.
2. Praktiškai išbandyti kūrybiškas užduotis, skatinančias mokinius naudoti platesnį žodyną bei įvairesnes gramatines konstrukcijas.
3. Pristatyti informacines technologijas ir internetinius įrankius, leidžiančias kurti originalias kalbėjimo užduotis.
4. Pristatyti kalbėjimo įgūdžio lavinimui skirtą spausdintą metodinę medžiagą.
5. Pateikti kūrybiškas autentiškos medžiagos pritaikymo galimybes kalbėjimo įgūdžiui tobulinti.
 
 
SEMINARO TURINYS
                 1. Pagrindinės problemos, iškylančios mokiniams kalbant angliškai ir galimi jų sprendimo būdai.
                 2. Praktinės užduotys, skatinančio mokinius naudoti platesnį žodyną bei įvairesnes gramatines konstrukcijas.
                  3. Kūrybiškas spausdintos ir autentiškos medžiagos pritaikymas kalbėjimo įgūdžiams tobulinti.                                      
 
KADA? KUR?
2018 m.  lapkričio 29 d. (ketvirtadienį)  9.00 val. Vilniaus Mokytojų namuose, Vilniaus 39, Vilnius.
Seminaro pabaiga numatoma 13.30 val.
 
Seminaro kaina dalyviui – 45 Eur už 6 akad. val. seminarą.  Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27).
Kadangi vietų skaičius ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Pageidautina, kad už seminarą apmokėtumėte iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio). Jei mokykla apmokės po seminaro, prašome į seminarą atsinešti garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.
Norėdami registruotis į seminarus, paspauskite šią nuorodą: 
http://vikc.lt/lt/registracija-internetu-45
Užpildykite registracijos anketą, pasirinkite „Seminarai“ ir pažymėkite varnele pageidaujamą seminarą. Registracija teisinga tik tada, jei į Jūsų nurodytą el. pašto adresą bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galėsite atsispausdinti.
Kilus klausimų, kreipkitės + 370 655 47185 arba el. p. asterija@vikc.lt , dėl apmokėjimo -
+ 370 687 16303 arba el. p. vyr.finansininke@vikc.lt
Lauksime Jūsų.  Prašome šiuo kvietimu pasidalinti su savo kolegomis.