Atsiliepimai

Klientų nuomonė


Norejau nuoširdžiai padėkoti už nuostabią savaitę Jūsų kalbų centro dienos stovykloje. Ir vaikai, ir tėvai - visi labai patenkinti.

Ačiū - pirmos pamainos stovyklautojos Godos mama Eglė

***

Prieš tai esu lankiusi daugybę kursų . Mokiausi privačiai. Dabar esu labai dėkinga už suteiktą galimybę tobulinti savo žinias. Džiaugiuosi kursų kokybe. Užsiėmimuose sužinau daug naujo. Patinka užsiėmimų vedimas. Užduotys nenuobodžios, daug diskusijų ir pokalbių. Ačiū.

Rasa

***

Thank you so much!
It was every lesson with you that I felt wishing to go to with pleasure,
Hoping to meet you once again and kind regards,

Gintaras Pečiukonis (LR Užsienio reikalų ministerija)

***

I wish to express my appreciation for all your efforts trying to improve my English.
I take this opportunity to wish you a Merry Christmas and a very Happy New Year!

Yours truly, Regimantas

***

First of all, I would like to thank you for interesting lessons. Even sometimes we were not very concentrated on the topics during the lessons but we really enjoyed your  teaching. Thank you very much for that.

Sincerely,
Jolita (LR Užsienio reikalų ministerija)

 
***

Many thanks to you for you lessons, patient and willing to improve English language skills.
Wish you all the best and hope to have you as a teacher next year too.

Best regards,
Laura

***
Thanks for these great news! It's been a pleasure working with you during our English lessons:)
Merry Christmas and Happy New Year too:)

Viktorija


 

 
Man patiko išvykos ir dar mokytojos. Man patiko viskas!!! (Tai yra išvykos , nes pirmadienį žaidėme, antradienį buvome šaudykloje ir Trijų kryžių kalne,  trečiadienį muzikos instrumentų parduotuvėje, ketvirtadienį zoologijos sode, penktadienį Italų kultūros institute.)
 
 Donata
 
***
Man labiausiai patiko kai ėjom į gyvūnų prieglaudą. Deimantė labai gera mokytoja , Margaritą irgi. Man patiko anglų kalbos žaidimai. Norėčiau, kad eitume į Gedimino pilį. Labai patiko kai italų kalbos pamokėlėje mokėmės gyvūnus.

Viltė

***
 
Man nepatinka per atostogas kažkur eiti, bet per šitą stovyklą supratau, kad tai daryti reikia. Manau man tai padės. Mokytojos yra tiesiog neapsakomai geros ir nuostabios. Linksmos, labai mažai griežtos (tai labai gerai), gudrios ir labai mielos. Labai gerai, kad naudojame naująsias technologijas . Smagu, kad kažkiek išmokau labai neįprastos kalbos – italų. Gerai, kad padėjo lengviau prisiminti svarbią anglų kalbą.
 
Tikrai ateisiu kitais metais!

Hubertas


***
Nuoširdžiai dėkojame Valstybės institucijų kalbų centro direktorei Audronei Auškelienei bei kitiems darbuotojams prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo ir tikimės toliau bendradarbiauti. Dėkojame mokytojams nepagailėjusiems savo laiko ir kantriai mokiusiems anglų kalbos ypatybių.

 
LKJBS „Žingsnis“

 

Ačiu už neįkainojamą patirtį.
 
Jau keletą metų mokausi anglų kalbos, bet šio projekto metu įgytos žinios ir galimybė jas patobulinti Anglijoje buvo ypač naudinga.
 
Suprantama, dvi savaitės Anglijoje  - trumpas laiko tarpas, bet taip buvo sukurtos natūralios sąlygos kalbėti. Visada bijojau kalbėti, nes nebuvau įsitikinusi, ar pasakysiu taisyklingai, teisingai, o stažuotėje Anglijoje neturėjau kito pasirinkimo.
 
Margate kalbų mokykloje dirba puikūs žmonės. Visiems svarbu, kad gerai jaustumeis. Mokytoja Sue- charizmatiška asmenybė, puiki psichologė ir pedagogė. Jos pamokos nepakartojamos, atrodo, kad ne kalbos mokomės, bet natūraliai, dirbdami grupėse su kitų tautybių žmonėmis, tariamės ir bendraujame angliškai. Mokytoja Felicitas – rami, puiki savo dalyko žinovė, privertusi mus diskutuoti įvairiomis temomis.
 
Sussane ir Richard - šeima, kurioje gyvenau - bendravo su manimi, kaip su savo dukra. Ir dabar palaikome ryšius. Šie žmonės susidomėjo Lietuva ir žada apsilankyti mūsų šalyje. 
 
 
Dar kartą ačiū.
 
Geros likusios vasaros.
 
Pagarbiai,
Jolanta Mikulienė
 
 ***
Valstybės institucijų kalbų centro (VIKC) įgyvendintame projekte „Pradinio ugdymo pedagogų užsienio kalbos komunikacinių kompetencijų plėtojimas“  nusprendžiau dalyvauti siekdama tobulinti anglų kalbos gebėjimus. Dalyvavimas tarptautiniuose pedagogams skirtuose projektuose, noras tobulėti paskatino įsitraukti. O žinia, jog yra galimybė mokymų pabaigoje išvykti į stažuotę Anglijoje, nepaliko abejonių. Verta. Žinoma, turėsi pasistengti, nes išvyks ne visi. Kadangi mokytis anglų kalbos labai patinka ir motyvacija čia stipri – tikėjau ir pasitikėjau.  Ilgą laiką jaučiau, jog patinka ir galiu bendrauti anglų kalba. Reikšti mintis raštu nebuvo sudėtinga, bet kalbėti sunkiau - dėl baimės klysti. Psichologinis barjeras vis trukdydavo.
 
Ne tik stažuotė, bet ir mokymai dalyvaujant projekte buvo tokie, kurie padėjo po truputį įveikti kalbėjimo barjerą. Atmosfera grupėje, dėstytojos bendravimas tik paskatino nebijoti. O stažuotė buvo tai, kas visiškai išlaisvino.  Esu labai dėkinga projekto organizatoriams. Dabar turiu siekių, kurie neatsiejami nuo tolesnio anglų kalbos tobulinimo.
 
 
Neringa Vaškevičiūtė
 
 ***